PŮJČENÍ AUTA V USA

0
900
Půjčení auta v USA

Rentalcars největší světový online servis na pronájem vozů
spolupracuje s 900 společnostmi ve 160 zemích

Půjčení auta v Americe může být pro některé turisty mířící do USA celkem oříšek. Na internetu najdete nabídky několika autopůjčoven, které na území USA působí – Avis, Hertz, Budget, Alamo, Fox a spousty dalších. Pro ty z vás, kteří nemáte čas ani chuť procházet jednotlivé půjčovny aut, zdlouhavě porovnávat ceny, velikost auta, různá omezení a louskat podmínky, tu máme vyhledávač, který vám ušetří spousty času.

Na každém větším letišti v USA najdete obvykle několik autopůjčoven. Výběr mezi jednotlivými půjčovnami aut není ale jednoduchý, a tak se nám osvědčil vyhledávač, který porovnává nabídky jednotlivých provozovatelů.

Půjčovna auta – porovnávejte!

V klidu domova si můžete porovnat nejen jednotlivá auta a jejich vybavení, ale i cenu, pojištění apod. Samozřejmostí je pak i sleva 10% za online rezervaci přes internet.

Našemu týmu se velmi osvědčila půjčovna ALAMO. Nikdy nebyl žádný problém jak s půjčením, tak i samotným servisem. A právě ten servis jsme ocenili, při návštěvě San Fransicka, kde jsme píchli pneumatiku. Stačil jeden telefonát a už jsme s nasazenou rezervou jeli do nejbližší půjčovny aut, kde nám bez jakéhokoli vyptávání auto vyměnili a dostali o třídu vyšší vůz. Tenkrát jsme ocenili, že vše šlo bez problémů a my mohli pokračovat v cestě.

Píchlá pneumatika v San Francisku
Výměna píchlé pneumatiky v San Francisku.
Výměna auta v půjčovně v San Francisku
V půjčovně aut nám vyměnili auto bez jakýchkoli problémů a dostali jsme o třídu vyšší vůz.

Půjčení auta bez kreditky? Ani ránu!

Nezapomeňtě, že při půjčení auta je nutné mít kreditní kartu. Pokud máte pouze debetní kartu a nechcete si kreditku zřizovat, tak tvrďte, že se jedná o kreditní kartu. Našemu týmu nám toto dvakrát prošlo 🙂 Tento postup je ale jen na vlastní nebezpečí. V každém případě se musí jednat o kartu embosovanou. Kartou, kterou budete provádět rezervaci, budete také předkládat u přepážky v autopůjčevně.

Další nutností je mezinárodní řidičský průkaz. Je dost možné, že jej nebudete vůbec potřebovat, ale může se stát, že ho po vás bude půjčovna aut požadovat. Navíc v případě nehody může dělat pojišťovna problémy, pokud mezinárodní řidičák mít nebudete. Jak si řidičák zřídit najdete zde.